Шановні члени клубу, будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами клубу, ми знаємо, що ці правила можуть видатися надто суворими, але повірте, ми хочемо, щоб Ви відчували себе в клубі комфортно і безпечно.

1. При відвідуванні клубу клієнт зобов'язаний пред'явити свою клубу карту. Якщо відвідувач втратив клубну карту, тоді він може оформити іншу клубну картку за додаткові оплату.
2. Забороняється передавати клубну картку третім особам.
3. На території клубу забороняється: (Перебувати в клубі в нетверезому стані, вживати спиртні напої, наркотики, курити. Входити на територію, призначену для службового використання. Самостійно використовувати музичну та іншу апаратуру, клуб залишає за собою право у виборі музичного супроводу. Приносити пишу в тренувальний зал).
4. Для тренування в клубі необхідно мати змінне взуття, забороняється тренуватися босоніж. Одяг повинен бути чистим та охайним, верхня частина тіла повинна бути закрита.
5. На території клубу слід дотримуватися правил поведінки. Забороняється голосно і агресивно розмовляти, використовувати ненормативну лексику. Будь-які публічні акції, які не були погоджені з адміністрацією клубу заборонені.
6. У разі неадекватної поведінки клієнта (загрози, використання ненормативної лексики, нехтування правилами клубу), адміністратор має право викликати охорону, а в подальшому не допускати клієнта до занять в клубі.
7. Після роботи з вільними вагами, будь ласка, забирайте млинці зі штанг, гантелі ставте на гантельну стійку.
8. Самостійно заняття в тренажерному залі дозволені з 16 років.
9. Персональні тренування дозволяється проводити, тільки тренерам клубу, або особам які мають дозвіл Адміністрації клубу.
10. Блоки персональних тренувань мають обмеження в часі. 5 персональних тренувань закінчують протягом місяця з дня активаці, 10 персональних тренувань закінчуються протягом 1 місяця та 15 днів з дня активаці.
11. За невикористані тренування гроші не повертаються.
12. Члени клубу мають право заморожувати абонементи від 3 місяців, але не персональні тренування.
13.Члени клубу мають право орендувати ящики та залишати свої особисті речі на довготривалий час. Вартість оренди складає 150 грн. на місяць. Якщо член клубу протягом місяця не оплачує оренду ящика, адміністрація клубу має право забрати особисті речі клієнта із ящика. Якщо член клубу не сплачує оренду ящика протягом 3 місяців, адміністрація клубу має право утилізувати особисті речі клієнта.
14. Втрата ключа від ящика складає 100 грн.
15. Члени клубу та їхні гості несуть матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну клубу.
16. Тренуватися в залі дозволяється, тільки в строго відведений абонементом час.
17. Заняття в клубі необхідно завершувати за 15 хвилин до закриття закладу.
18. Адміністрація не несе відповідальності за загублені речі і станом здоров'я членів клубу.
19. Клуб залишає за собою право змінювати і доповнювати правила.

За недотримання правил, адміністрація має право дискваліфікувати клієнта з клубу без відшкодування вартості абонемента!

Перейти до панелі інструментів